Depolar Arası Transfer İşlemleri

DEPO İŞLEMLERİ

Bayinin alış ve satış işlemlerinin tamamı depo bazlı yapılmaktadır. Bazı durumlarda ürünleri tek bir noktaya toplamak veya bayinin kendine özgü ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla bir depodan diğer deposuna ürün taşımak isteyebilir. Bu sebeple aşağıda yer alan ekrandan öncelikli olarak depolar arası transfer işlemi oluşturacaktır.

Yeni bir depolar arası transfer işlemi oluşturmak için Ekle butonuna tıklayarak gerekli alanları doldurup oluşturabilirsiniz.

Ardından depolar arası tranfer işleminde hangi ürünleri taşımak istediğinizi alt bölümde ürün bilgilerinizi doldurarak Gönder butonuna tıklayarak ürünleri seri/barkod no okutmak için Cep Telefonu (Android/IOS) veya Android tabanlı el Terminalinden okutma işleminizi yapabilirsiniz.

DEPOLAR ARASI TRANSFER İŞLEMİNDE ÜRÜNLERİ OKUTMA

El terminaline giriş yaptıktan sonra Depolar Arası Transfer butonuna tıklanır. Ardından açılan sayfada sistemde oluşturmuş olduğunuz depo işlemleri listelenir.

Burada hangi depolar arası işlem yapacağınız depoyu seçerek Topla butonuna tıklanır. Taşımak istediğiniz ürünleri seri/barkod numarası okutarak depoda olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Okutma işleminizi tamamladıktan sonra Toplama Tamamlandı butonuna tıklayabilirsiniz. Son işlem olarak sistemden depolar arası transfer için toplama işlemi yaptığınız deponun detay sayfasında Onayla butonuna tıklayarak işleminizi başarılı şekilde tamamlayabilirsiniz.

Menü